Rune Jansson Kollektion Vasa Konst

325885

RUNE JANSSON (1918-2014), Stående komposition, signerad och daterad Rune Jansson -92, akvarell, 64x45 cm
PROVENIENS: Konstnären

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

2018383
2015661
900
2006476
2003512

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.