Rune Jansson Kollektion Vasa Konst

325882

RUNE JANSSON (1918-2014), Liggande komposition, signerad och daterad Rune Jansson -88, akvarell, 45x64 cm
PROVENIENS: Konstnären

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (3 bud)

2015660
900
2003037
550
2001241
500

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.