Bo Swenson Kollektion Vasa Konst

325881

BO SWENSON (född 1932), Komposition, signerad Bo Swenson, samt daterad a tergo NOV.-90 SEPT. -91,
olja på duk, 80x80 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
2017604
6 200
2005108
6 000
2005108
5 200
2015088
5 000
2005108
4 800

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.