Peter Tillberg Kollektion Vasa Konst

325880

PETER TILLBERG (född 1946), Snabeldjur, signerad och daterad Peter Tillberg 1985, blandteknik, 61,5x46 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (13 bud)
2018528
1 800
2018524
1 700
2018527
1 600
2018524
2018523
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.