Lennart Olausson Kollektion Vasa Konst

325877

LENNART OLAUSSON (född 1944), Kvinna på stranden, signerad och daterad Lennart Olausson 90, akvarell, 26x36 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
2018502
1 600
2015326
2002936
2002757
2002514

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.