Meta Isaeus-Berlin Kollektion Vasa Konst

325874

META ISAEUS-BERLIN (född 1963), Komposition mot blått, signerad och daterad M ISAEUS 87, blandteknik, 45x57 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (36 bud)
2014381
6 400
2014369
6 200
2014356
6 000
2014342
5 800
2014348
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.