Johan Carlén Kollektion Vasa Konst

325873

JOHAN CARLÉN (född 1957), "LIV", signerad och daterad JOHAN CARLÉN 86, olja på duk (diptyk) totalt mått cirka 120x200 cm;
Båda delarna även signerade och daterad a tergo JOHAN CARLÉN 86,
PROVENIENS:
Sveriges Föreningsbank
Sparbanken Sverige, Stockholm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (1 bud)

2003388
2015-09-05 13:11:04

2015-09-14 kl 20:54
Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.