Peter Dahl Kollektion Vasa Konst

325871

PETER DAHL (född 1934),
Solande kvinna, signerad Peter Dahl, akvarell, 32x23 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

2018487
6 000
2013511
5 200
2008855
1 800
2006906
1 700

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.