Peter Dahl Kollektion Vasa Konst

325870

PETER DAHL, (född 1934), "Ulla Winblad (Epistel 80)", signerad Peter Dahl, akvarell, 27,5x19,5 cm
PROVENIENS: Galleri Aix

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

2018477
8 000
2018476
7 200
2008852
5 200
2005107
5 000

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.