Peter Dahl Kollektion Vasa Konst

325869

PETER DAHL (född 1934), Älskande par, signerad Peter Dahl, blyerts, 20x24 cm;
PROVENIENS: Galleri Aix

Konst, Teckningar

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (28 bud)
2018470
6 000
2018472
5 800
2018470
5 600
2017753
5 400
2018469
5 400

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.