Peter Dahl Självporträtt Kollektion Vasa Konst

325867

PETER DAHL (född 1934), Självporträtt med nubbeglas, signerad Peter Dahl, blyerts, 29x21,5 cm
PROVENIENS: Galleri Aix

Konst, Teckningar

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (18 bud)
2018445
2018441
2 800
2018439
2 600
2018432
2 400
2018431

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.