Mac Hamilton Kollektion Vasa Konst

325866

MAC HAMILTON (född 1952), I tankar, signerad och daterad Mac Hamilton 1981, akvarell 43,5x28,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (13 bud)
2003741
2 800
2017221
2 600
2003741
2 400
2015765
2003741

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.