Ian Hellström Kollektion Vasa Konst

325864

IAN HELLSTRÖM (1925-2012), "Maria, I love you", monogramsignerad IH samt dedikation "Till Maria julen 1980", blandteknik, 56,5x41,5 cm
PROVENIENS: Konstnären

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
2018330
2017701
1 900
2017701
1 700
2015976
1 600
2017700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.