Janis Gailis oljemålning

325863

JANIS GAILIS (1903-1975): Klippig kust, signerad, olja på pannå, 48x63 cm

Fack 22

Janis Gailis oljemålning

Budhistorik (19 bud)
2000412
1 900
2000408
1 800
2000403
1 700
2000365
1 600
1999417

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.