Oanat - Osett - Reinhold Ljunggrens bildvärld

325862

BOK, Delblanc, S., Oanat - osett. En överblick av Reinhold Ljunggrens bildvärld. (Grafioteket) u.å. (1990), med signerad och numrerad färglitografi av Reinhold Ljunggren 78/400, samt signatur av författaren

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
2006087
2006379
950
2006087
850
2005985
2005985
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.