Oidentifierad konstnär

325858

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talet slut): Landskap med kor, monomgramsignerad och daterad -96, uppfordrad duk, 59x44 cm

Färgbortfall, uppfordrad

Fack 39

Oidentifierad konstnär
Budhistorik

2015-09-03 kl 21:13
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.