Karin Olsson Kollektion Vasa Konst

325857

KARIN OLSSON (1928-2006),
Ian Hellström, signerad Karin Olsson'samt dedikation "Till vännen Ian", olja på duk, 55x46 cm
PROVENIENS: Konstnären Ian Hellström (1925-2012)

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

2013499
500
2012076

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.