Ivar Morsing Golf Kollektion Vasa Konst

325854

IVAR MORSING (1919-2009), Golf, signerad och daterad
I Morsing -72, olja på duk, 98x88 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
2018390
5 400
2018389
5 200
2018388
5 000
2018386
4 800
2018341
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.