Hans Hamngren Kollektion Vasa Konst

325850

HANS HAMNGREN (född 1934)
"Vasen i fönstret", signerad och daterad HAMNGREN 1973, olja på duk, 37x40 cm
UTSTÄLLD: Galleri Belle, Västerås, uts. nr 61

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (19 bud)
2018387
1 600
2018380
2018376
1 400
2018375
1 300
2018369

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.