Joan Miro litografi

325848

JOAN MIRO (1893-1983): Abstrakt figur, färglitografi, signerad i trycket, bladmått ca 56x75 cm

Något gulnad

Fack 27

Joan Miro litografi
Budhistorik (12 bud)
1995154
1 400
1999561
1 300
1995154
1998248
1995154

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.