Lennart Olausson Kollektion Vasa Konst

325847

LENNART OLAUSSON (född 1944)
"Självporträtt", signerad och daterad LENNART OLAUSSON 72, olja på duk, 102,5x87,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
2018367
5 000
2018350
4 800
2017904
4 600
2013152
3 200
2009394

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.