Hans Tollsten Kollektion Vasa Konst

325846

HANS TOLLSTEN (1930-1994),
"Besöket I", signerad Hans Tollsten, olja på duk, 60x70 cm
UTSTÄLLD:
"Rum med två dörrar" Sveagalleriet, Sveavägen 41 Stockholm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (39 bud)
2018362
27 000
2018360
26 000
2018306
25 000
2018356
24 000
2018306
23 000

Slutpris SEK:
27 000
2 576 EUR, 2 897 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.