C Göran Karlsson Kollektion Vasa Konst

325845

C GÖRAN KARLSSON (född 1944),
"Fana", signerad och daterad C Göran Karlsson 68,
olja på duk, 100x89 cm

Retusch

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2012618
8 000
2005746
7 200
2005101
7 000
2002861
5 200
2002776
5 000

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.