C Göran Karlsson Kollektion Vasa Konst

325844

C GÖRAN KARLSSON (född 1944),
Svävande stol, signerad och daterad CGK 68,
olja på duk, 135x135 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

2018251
5 600
2006046
5 400
2005745
5 200
2005100
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.