Rune Person oljemålning

325842

RUNE PERSON (1914-1990), Kvinna med parasoll, signerad, olja på pannå, 57x71 cm

Fack 18

Rune Person oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1984535
500
1984533

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.