Madeleine Pyk liotgrafi

325832

MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Fack 27

Madeleine Pyk liotgrafi
Budhistorik (13 bud)
1998514
1991348
1991348
1992102
950
1991348
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.