Nattduksbord i rokokostil

325827

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets mitt, rokokostil, bemålade, med stenskia, höjd 72, 34x49 cm

Bruksslitage, färgbortfall

Rum 5

Nattduksbord i rokokostil

Budhistorik (15 bud)
1992313
3 400
1996578
3 200
1992313
1996577
2 800
1992313
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.