Skål Vicke Lindstrand

325824

SKÅL, möjligen Vicke Lindstrand, 1950-tal, dekor av tunna ränder i violett, ej signerad, höjd ca13 cm

Glas, Konstglas

Monter 12

Skål Vicke Lindstrand

Budhistorik (1 bud)

2000349
2015-09-03 20:53:53

2015-09-03 kl 20:56
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.