Barnvagn sekelskifte 1900

325809

BARNVAGN, sekelskifte 1900, korg i rotting, handtag i porslin samt förnicklade detaljer, höjd ca 90, 100x65 cm

Slitage, smärre skador

Diverse

Rum 12

Barnvagn sekelskifte 1900

Budhistorik (6 bud)
1993241
650
1993229
600
1993239
600
1993229
1984996

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.