Rupert Jasen Smith färgserigrafi

325805

RUPERT JASEN SMITH (1953-1989): Greta Garbo: New Age, färgserigrafi, 1988, signerad och numrerad Rupert Smith, TP 37/40, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 109x86 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (10 bud)
2004897
6 000
2004893
5 200
2002937
5 000
1993683
1991084
2 800

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.