Peter Schuyff gouache

325788

PETER SCHUYFF (Holland, född 1958):
Strandbild, signerad verso Schuyff, gouache på funnen akvarell, 27x20,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Fack 10

Peter Schuyff gouache

Budhistorik (10 bud)
2011944
3 200
2011824
2011942
2 800
2011824
2 600
2011928
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.