Olav Christopher Jensen akvarell

325786

OLAV CHRISTOPHER JENSEN (Norge, född 1954) akvarell, signerad och daterad 25 jun 1987 olav christopher, bildyta ca 13,5x8 cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund

Fack 29

Budhistorik (5 bud)
2006336
2005736
2002844
2001930
2001915
650

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.