Cristos Gianakos blandteknik

325784

CRISTOS GIANAKOS (USA, född 1934) "Olympos, Karpathos, Gr" signerad och daterad cg 8.18.03, blandteknik på papper, bladmått ca 34x49 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Fack 1

Cristos Gianakos blandteknik

Budhistorik (5 bud)
2003379
2 400
2005735
2003379
2002968
700
2001059

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.