P Osipow

325782

PAUL OSIPOW (Finland, född 1939): Komposition, signerad och daterad Paul Osipow -92, akryl på papper, bildmått ca 61x42 cm

Fack 54

P Osipow

Budhistorik (10 bud)
2013079
2 400
2011119
2011119
2011498
1 900
2011119
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.