Carl Magnus akvarell

325772

CARL MAGNUS (född 1943): Geometrisk komposition, signerad och daterad Carl Magnus -78, bladmått ca 75x56 cm

Fack 12

Carl Magnus akvarell

Budhistorik (8 bud)
2012807
850
2012252
2012252
750
2010114
700
2010114
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.