Bord barockstil

325750

BORD, 1800-talets första hälft, barockstil, ek, sarg med låda, kulfötter, ca 74, 101x66 cm

Slitage, fläckar, skiva med spricka, sannolikt senare dragknopp

Rum 13

Bord barockstil

Budhistorik (17 bud)
1994459
2 400
1994541
1994459
1994170
1 900
1988789
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.