Leksakshäst Nordiska Kompaniet

325735

LEKSAKSHÄST, 1900-talets början, monterad på platta med hjul, bemålad, märkt med Nordiska Kompaniets logotyp samt nummer 477550, höjd ca 28, totallängd 27,5 cm

Slitage/färgbortfall

Diverse, Leksaker

Monter 9

Budhistorik (12 bud)
1997321
1 800
1994776
1 700
1993556
1 600
1994337
1 600
1993556

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.