Leksaksbilar i trä

325727

TRÄLEKSAKER, 2 st, lastbil och bil, "Kotte Toy Sweden samt "Jukka" Finland, 1900-talets andra hälft, lastbilens längd 36 cm

Bruksslitage

Diverse, Leksaker

Rum 7

Leksaksbilar i trä

Budhistorik (1 bud)

1990003
2015-08-29 10:43:46

2015-09-02 kl 17:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.