Solglasögon Ray-Ban

325725

RAY-BAN, solglasögon, 1980-tal, metall med skinnskoning, i originalask

Bruksslitage

Fashion

Monter 9

Solglasögon Ray-Ban

Budhistorik (17 bud)
1997829
1997816
1997743
950
1997662
900
1995701
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.