Lambert Werner Kollektion Vasa Konst

325723

LAMBERT WERNER (1900-1983)
Färgstarkt djur, signerad och daterad Lambert Werner 49,
blandteknik, 56x73 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

2017223
1 700
2004381

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.