David Cox oljemålning

325721

DAVID I COX (England, 1783-1859) tillskriven, Landskap med hästar, olja på duk, 45x63 cm

Smärre veck och krackelyr

Konst, Äldre måleri

Rum 6

David Cox oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1997645
3 400
1997285
3 200
1997642
1997285
1997193

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.