Esaias Thorén olja

325717

ESAIAS THORÉN (1901-1981), komposition, olja på pannå, signerad E Thorén, ca 55x46 cm

Rum 1

Esaias Thorén olja

Budhistorik (11 bud)
2026906
3 400
2024582
3 200
2023020
2022390
2019741

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.