Fernand Lutscher oljemålning

325714

FERNAND LUTSCHER (1843-1923) Landskap med vattendrag samt får, signerad, olja på pannå, 34x63 cm

Rum 5

Fernand Lutscher oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1997197
1997196
1997021
1996652

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.