Rune Jansson Kollektion Vasa Konst

325710

RUNE JANSSON (1918-2014),
Slöjkomposition, signerad och daterad Rune Jansson 62,
blandteknik, 27x34 cm;
PROVENIENS: konstnären

Konst, Teckningar

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

2005840
2003564

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.