Rune Jansson Kollektion Vasa Konst

325709

RUNE JANSSON (1918-2014),
Komposition med löv, signerad och daterad Rune Jansson -51, blandteknik, 21x26 cm;
PROVENIENS: konstnären

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
2006886
950
2005098
2004378
750
2003556
600
2001514
550

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.