Rune Jansson Kollektion Vasa Konst

325707

RUNE JANSSON (1918-2014), Komposition,
signerad (i blyerts) Rune Jansson -49, olja, papp-pannå 25x48 cm

PROVENIENS: konstnären

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2014817
1 300
2005097
2003530
2001509
2001228
500

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.