Rune Jansson Kollektion Vasa Konst

325704

RUNE JANSSON (1918-2014),
Självporträtt, monogramsignerad (i blyerts) RJ samt daterad 44, olja på pannå, 61x50 cm;
PROVENIENS: konstnären

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

2018231
700
2018230

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.