Ragnar Sandberg Kollektion Vasa Konst

325702

RAGNAR SANDBERG (1902-1972),
"Jardin aux lilas", signerad och daterad med dedikation "Till Märe Jardin aux lilas 1949 Ragnar",
blandteknik, 19x30 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (19 bud)
2018255
6 200
2018252
6 000
2018246
5 800
2018246
5 200
2018243
5 000

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.