Oskar Bergman Kollektion Vasa Konst

325693

OSKAR BERGMAN (1879-1963),
Lekande barn, signerad OSKAR BERGMAN,
akvarell, 30,5x39 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2018079
3 200
2015118
2004712
2004695
2000851

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.