Harald Lindberg Kollektion Vasa Konst

325689

HARALD LINDBERG (1901-1976)
Pojke med pilbåge, signerad och daterad Harald Lindberg -64, olja på duk, 92x83 cm

Budhistorik (2 bud)

2016214
2001527
1 800

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.